Завдяки реформуванню системи ДЮСШ вдасться зекономити кошти з міського бюджету

Як повідомила заступник начальника управління молоді та спорту, начальник відділу фізичної культури та спорту Оксана Пилипів, в межах реформування ДЮСШ, було проведено моніторинг роботи шкіл і в деяких з них виявлено деякі проблеми.

«Дитячо-спортивна школа «Енергія» була у підпорядкуванні «Львівобленерго». У кінці грудня засновник звернувся з листом про ліквідацію школи, проте потім листа відкликали, тож школа продовжувала існувати. Відповідно, рішенням комісії було вирішено січень-лютий ще надавати фінансову підтримку, але провести аналітику ефективності роботи. Коли ми провели кілька перевірок у відповідності до офіційного розкладу занять, то виявили, що з п’яти локацій лише в одному місці проводилось тренуванням… вчителем фізкультури».      

Як розповів голова комісії Віталій Свіщов, внаслідок переформатування ДЮСШ Львова вдасться зекономити близько 3-4 млн грн, які спрямують на інші важливі спортивні програми.

«Управління молоді і спорту проводить планову перевірку спортивних шкіл Львова, які фінансуються з міського бюджету. В результаті виявлено низку недоліків, які треба усунути. Зокрема, це стосується ДЮСШ «Енергія». Також із 1 березня міська рада припинить фінансування ще двох дитячо-юнацьких шкіл – «Фаворит» та «Спартак» у зв’язку з тим, що вони не виявили бажання перейти у комунальну власність міста. Діючі, ефективні тренери ДЮСШ будуть і надалі працювати з дітьми, але будуть переведені до інших структур. Позаяк фізична культура та спорт для дітей дуже важлива, і приємно, що місто дбає про це ».