Запропонована мною схема руху маршруту №17

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Шановний Андрію Івановичу!

Про забезпечення мешканців вулиці Шевченка    і прилеглих вулиць належним сполученням                              громадського транспорту

До мене, як до депутата Львівської міської ради, звертаються мешканці вулиці Шевченка та сусідніх вулиць у місті Львові.

Як відомо, у березні 2020 року розпочнеться капітальний ремонт вулиці Шевченка. У зв’язку з цим, була оприлюднена інформація щодо руху транспорту у даному напрямку. Згідно з даною інформацією маршрутне таксі № 17 збуде курсувати вулицями Сяйво та Городоцька з 7 березня, автобус № 6а тимчасово припинить свій рух, маршрут трамваю № 7 буде скорочено до церкви Анни, автобус № 49 курсуватиме вулицями Ковча, Винниця, Тунельна, просп. Чорновола, Городоцька з 14 березня.

Така ситуація призведе до того, що мешканці вулиць Шевченка, Золотої, Турянського, Єрошенка, Яцкова, Скляна будуть повністю відрізані від будь-якого громадського транспорту. Хочу зазначити, що у даному мікрорайоні проживає близько 4000 людей. До найближчої зупинки громадського транспорту їм необхідно буде долати відстань понад 2 км. Це становить значні незручності, особливо для людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми, для людей, у яких проблеми зі здоров’ям, пенсіонерів і т.д.

Беручи до уваги вищенаведене і для вирішення цієї проблеми пропоную продовжити рух маршрутного таксі № 17 наступним чином: вул. Ковча, вул. Винниця, вул. Тунельна, просп. Чорновола, вул. Городоцька, вул. Шевченка, вул. Турянського, вул. Золота, вул. Єрошенка (кінцева точка), повернення на вул. Шевченка і рух в зворотному порядку в іншу сторону.                                                                                                                                           Така схема руху маршрутного таксі № 17 дозволить у певній мірі полегшити добирання мешканців даного мікрорайону у сторону центру міста і забезпечити хоч якийсь транспортний зв’язок.

З огляду на зміст викладених обставин у цьому депутатському запиті та важливість вирішення даної проблеми, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ПРОШУ:

  1. Розглянути питання щодо запропонованої мною схеми руху маршрутного таксі № 17 під час проведення ремонту вулиці Шевченка.
  2. Про результати розгляду даного депутатського запиту прошу повідомити мене у порядку, визначеному у статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

 

 

З повагою,                                                                                                               Свіщов В.О.