Відкриття міжнародного турніру з водного поло

Сьогодні мав честь відкрити міжнародний турнір з водного поло «IV Відкрита першість ДЮСШ-3 пам’яті Вадима Мартинчика».
Запрошую львів’ян вболівати та підтримати ватерполістів. Буде цікаво!
Упродовж трьох днів – 8-10 грудня з 10:00 ранку триватимуть матчі між юними ватерполістами СОК «Євроспорт» (Україна, Львів), ВСК «Навігатор» (Молдова, Кишинів), ВТС «Полонія» (Польща, Битом) та господарем турніру ДЮСШ-3 (Україна, Львів).
Матчі пройдуть у палаці спорту «Динамо».
Переможців першості визначать у турнірі, який пройде за коловою системою: команди зіграють по одному матчу з кожним із трьох суперників. Поєдинки проходитимуть у форматі чотири періоди по 6 хвилин чистого ігрового часу. Склад команди на майданчику – воротар та п’ять польових гравців. У разі нічиєї команди визначатимуть переможця в серії післяматчевих пенальті – кожна команда в основній серії виконає по п’ять кидків; коли й надалі нічия – то до першого промаху однієї із сторін.
Окрім того журі визначить найкращих гравців у трьох номінаціях – «Найкращий воротар», «Найкращий захисник» і «Найкращий нападник».
Безмежно радію, що у Львові відбуваються заходи, які прививають молоді любов до спорту та активного способу життя.