У ЛЬВОВІ ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВІТАЛІЙ СВІЩОВ ПРОСИТЬ ЗМІНИТИ СХЕМУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ПЕРЕХРЕСТІ ШЕВЧЕНКА-ЛЕВАНДІВСЬКОЇ

Головною проблемою, на думку депутата, є неефективна організація роботи тутешніх світлофорів.

Щоб полегшити рух водіям, депутат пропонує замість кількох секцій сигналів світлофорів встановити таблички із зеленими стрілками, які дозволятимуть повороти у визначеному напрямку з крайньої правої смуги при увімкнених червоних сигналах, але при умові надання переваги іншим учасникам дорожнього руху, для яких світить зелений сигнал.

«Прошу розглянути можливість встановлення

  • таблички білого кольору із нанесеною на неї стрілкою зеленого кольору направо на світлофорі, що знаходиться на перетині вулиць Шевченка-Левандівська (з вулиці Шевченка праворуч на вулицю Левандівську);
  • таблички білого кольору із нанесеною на неї стрілкою зеленого кольору направо на світлофорі, що знаходиться на перетині вулиць Шевченка-Левандівська (з вулиці Левандівської праворуч на вулицю Шевченка)», — йдеться у запиті Віталія Свіщова.

Щоб допомогти пішоходам, депутат просить на 20 метрів нижче облаштувати пішохідний перехід, який зараз є на самому перехресті. Проблемою на даній ділянці є розташування світлофора для пішоходів одразу за поворотом з вулиці Левандівської праворуч на вулицю Шевченка. Таке розміщення світлофорного об’єкту значно ускладнює рух на цій ділянці дороги і становить небезпеку як для самих пішоходів, так і для водіїв, адже знаходиться занадто близько до повороту.

Відповідно облаштувати пішохідний перехід із зеброю, світлофором та належним LED освітленням депутат пропонує на 20 метрів нижче по вулиці Шевченка у бік центру міста.

Оновлена організація дорожнього руху дозволить розвантажити ділянку перехрестя вул. Шевченка-вул. Левандівська.

Джерело: http://lviv.solydarnist.org/?p=3224&lang=ru