Прошу Штаб оперативного реагування забезпечити одиноких людей, які потребують стороннього догляду необхідним!

Начальнику  управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради                                           

Кобрину І.В.                                               

79006, місто Львів, вулиця Галицька, 21

 

Шановний Ігорю Васильовичу!

Я, як депутат Львівської міської ради, звертаюсь до Вас із наступним.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України встановлений карантин.

Також, у Львові почав працювати Штаб оперативного реагування та прийняття рішень щодо ситуації з захворюванням на коронавірус, до складу якого увійдуть представники з усіх сфер діяльності міста.

Беручи до уваги вищенаведене, хочу звернути Вашу увагу на людей, які потребують особливої уваги у цей надскладний період. А саме, мова йде про людей, яким призначена допомога соціальних працівників (надання соціальних послуг), та які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Особливу увагу варто звернути на людей старшого та похилого віку, які, за словами медиків, перебувають у підвищеній групі ризику та є більш вразливими.

Однією з найактуальніших проблем на даний час є забезпечення таких людей продуктами першої необхідності. Оскільки, зараз у супермаркетах та магазинах масово скуповують продукти харчування та інші необхідні для життя предмети та медикаменти, то першочерговим завданням Львівської міської ради та, зокрема управління соціального захисту, буде організація допомоги людям, які обмежені в пересуванні та не мають можливості самостійно здійснити такі покупки, або не мають коштів, щоб купити трішки більший запас продуктів.

Моєю пропозицією є не тільки організувати роботу соціальних працівників, спрямовану на допомогу у здійсненні необхідних покупок, але й виділити частину коштів, які передбачені для функціонування Штабу оперативного реагування та прийняття рішень щодо ситуації з захворюванням на коронавірус, на забезпечення матеріальною допомогою людей, які перебувають під опікою управління соціального захисту, на здійснення таких покупок.

Адже, у цей нелегкий час, ми повинні оберігати не тільки себе і своїх близьких, але й надати допомогу та підтримку тим, хто опинився у складних життєвих ситуаціях. Саме зараз настав час проявити душевну доброту та людяність.                                                                         

З огляду на вищесказане та керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:

  1. Розглянути питання про організацію роботи соціальних працівників, спрямованої на допомогу у здійсненні необхідних покупок (продуктів, медикаментів тощо) для людей, які обмежені в пересуванні та не мають можливості зробити це самостійно.
  2. Виділити частину коштів, які передбачені для функціонування Штабу оперативного реагування та прийняття рішень щодо ситуації з захворюванням на коронавірус, на забезпечення матеріальною допомогою людей, які перебувають під опікою управління соціального захисту, на здійснення таких покупок.
  3. Про результати розгляду даного депутатського звернення прошу повідомити мене в порядку, визначеному у статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

З повагою,   

 

Свіщов В.О.