Комісія культури, молодіжної політики та спорту погодила Календарні плани спортивних та молодіжних заходів у Львові

На комісії культури, молодіжної політики та спорту розглянули звернення управління молоді та спорту про погодження  Календарного плану заходів з фізичної культури та спорту на 2018 рік.

Як зауважив голова комісії Віталій Свіщов, цього року в Календарний план заходів з фізичної культури та спорту включено 90 спортивних організацій, які проведуть 176 заходів.

« У 2018 році на програму закладено 4 млн грн, максимальна сума для одного заходу – 30 тис грн, найменша – 6 тис грн. Це обласні, всеукраїнські, міжнародні турніри, змагання. Звичайно, ці кошти можна отримати за умови співфінансування з федераціями, спонсорськими коштами. Загалом, на ігрові види спорту потрібно щоразу збільшувати фінансування, позаяк, оренда залів зростає і більшість суми витрачається саме на її оплату. Крім цього, постає проблема висвітлення спортивних заходів в ЗМІ, адже для того, щоб люди відвідували спортивні змагання, потрібно закладати кошти на виготовлення рекламної продукції, розміщення анонсів, проведення онлайн-трансляції матчів. Зокрема, з цією метою ми передбачили певну суму у програмі «Відкриті кубки Львова».

Крім цього, на комісії погодили Календарний план на 2018 рік заходів молодіжних громадських організацій та Календарний план на 2018 рік заходів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова.

За інформацією управління молоді та спорту ЛМР, на 2018 рік передбачено 226 тис грн на заходи установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова та 1 млн 260 тис грн на заходи молодіжних громадських організацій. У переліку Календарних планів – 12 заходів дитячих клубів та близько 100 заходів молодіжних громадських організацій.