Чому йду в обласну раду

Бо хочу позитивних змін❗️Разом з активною громадою команда «Європейської Солідарності», яку очолює Олег Синютка – кандидат на міського голову Львова – наведемо нарешті лад❗️Місто чи село – будь-які населені пункти мають бути комфортними для мешканців. Активна співпраця депутата і громадськості – запорука успішного та бажаного результату! Разом – ми сила‼️
Я наймолодший депутат Львівської міської ради каденції, яка вже добігає завершення. Останні 5 років очолював комісію культури, молодіжної політики та спорту. Голова ГО «Громадська Надія», ГО «Львівська обласна федерація міні водного поло» та ГО «Міжнародне товариство українсько-індійської дружби». Учасник Львівського Євромайдану та організатор громадських ініціатив на підтримку воїнів АТО/ООС, багатодітних та малозабезпечених сімей.
Займаюсь громадською діяльністю, учасник кампанії з популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді.
📣Мої першочергові цілі у обласній раді:
☑️Вирішувати проблеми мешканців у сферах житлового, комунального, інженерного господарства. Як показує мій депутатський досвід за останні п’ять років, 90% звернень від людей стосуються саме цих проблем.
☑️Запровадити Програми підтримки медицини, освіти та культури. За час своєї роботи депутатом Львівської міськради багато співпрацював із медиками, ми отримали позитивні результати спільної роботи. Застосую цей досвід і на обласному рівні.
☑️Повернути стадіон «Торпедо» (ву- лиця Золота, 40а) у власність громади.
Спортивної інфраструктури в містян замало. Тому цей стадіон має належати громаді. І жодної комерції❗️Це моя принципова позиція.
☑️Розвивати спорт, спортивну інфраструктуру області та локації для дозвілля дітей. Адже спорт – це здоров’я❗️
📌Мій номер у бюлетені0️⃣2️⃣
🇺🇦Друзі! Прошу Вас прийти на вибори2️⃣5️⃣жовтня і проголосувати❗️
Межі округу №4️⃣
📌📌📌Галицький, Залізничний та Шевченківський райони Львова, села міського типу Рудно та Брюховичі, села Рясне-Руське, Підрясне, Зарудці, Зашків, Завадів, Гряда, Воля-Гомулецька, Збиранка, Малі Грибовичі, Великі Грибовичі, Ситихів, Малі Підліски, Малехів та місто Дубляни.